Lääkäri HUS Nuorisopsykiatrian poliklinikka Tikkurila 1.2.2020 –

Lääkäri HUS Lastenpsykiatrian poliklinikka Porvoo 1.3.2019 – 30.10.2019

Lääkäri Vantaan Perheneuvola 1.11.2018 – 28.2.2019

Lääkäri Vantaan Nuortenkeskus Nuppi 1.6.2017 – 30.10.2018

Terveyskeskuslääkäri Helsingin sosiaali- ja terveysvirasto 1.6.2013 – 30.7.2018

Vs. Ylilääkäri Helsingin sosiaali- ja terveysvirasto, Lasten ja nuorten lääkäripalvelut 1.1.2013 – 31.5.2013

Terveyskeskuslääkäri Helsingin terveysvirasto, koulu- ja opiskeluterveydenhuolto 1.1.2010 -31.12.2012

Vs. ylilääkäri Helsingin terveyskeskus, koulu- ja opiskeluterveydenhuolto 1.1.2009 – 31.12.2009

Vastaava lääkäri Helsingin terveysvirasto, koulu- ja opiskeluterveydenhuolto 1.4.2007- 31.12.2008

Terveyskeskuslääkäri Helsingin terveysvirasto 1.1.2005 – 31.3.2007

Toiminnanjohtaja ja päätoimittaja, Aseman Lapset ry, 1.9.1993 – 31.12.2004

Vs. erityisopettaja, Helsingin kaupungin kouluvirasto, 1.9. – 30.11.1993

Vs. sotilaslääkäri Puolustusvoimien Pääesikunnan lääkintäosasto 1.9. – 31.10.1991 ja 7.9 – 30.10.1992

Terveyskeskuslääkäri Helsingin terveysvirasto 1.10.85 – ­31.12.1989

Vs. apulaisylilääkäri Helsingin terveysvirastossa 1.7.1984 – 30.9.1985

Terveyskeskuslääkäri Helsingin kaupungin terveydenhoitovirastossa 1.3.1978- 30.6.1984

 Vs. terveyskeskuslääkäri Helsingin kaupungin terveydenhoitovirastossa 1.4 – 31.5.1976, 1.1 -31.5.1977, 5.9.1977 – 28.2.1978

Vs. terveys­keskuslääkäri Keravan kaupungin terveyskeskuksessa 10.11- 9.12.1975

Vs. anestesiaosaston lääkäri Invalidisäätiön ortopedisessä sairaalassa 1.12 – 31.12.1974

Vs. assistentti Helsingin yliopiston lääketieteellisen ke­mian laitoksella 1.1.1972 – 28.2.1981

Vs. kirurgian apulaislääkäri Savonlinnan keskus­sairaalan kirurginen osasto 1.3.- 30.4.1974

Vs. terveyskeskuslääkäri Perhonjokilaakson kansanterveystyön kl:n 1.1 – 28.2.1974

Vt. terveyskeskuslääkärinä Lieksan kaupungin terveyskeskuksen 1.6 – 1.7.1973

Vt.. lääkintävoimistelijana Vaalijalan keskuslaitoksessa 1.6 -30.6.1970 ja 1.8 – 31.8.1970

Vt. hoitoapulainen Vaalijalan keskuslaitoksessa 2.6 – 31.7.1969

Sivutoimia

Katkolla tulevaisuus ry:n nuorten päihdeklinikan lääkäri 2003-2004

Päätoimittaja Citari -ja Asemanlapset lehti  1994 – 2004

Asiantuntijalääkäri tohtori.fi (1997-2005)  ja terve.fi portaali 2006 – 2015

Toimitusjohtaja Oy Medical Advisory Services Medaser Ltd 1987 –

Yksityislääkäri 1995 – 2008, 2015 –